top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Reportáže z našich akcí
Benátská noc 2014 Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Úterý, 19 Srpen 2014 19:44

 DSC5545 mLetošní Benátská noc se opět vydařila. Počasí nám sice tolik nepřálo jako v předchozích letech, ale naštěstí jsme téměř nezmokli. Děti i dospělí si celé odpoledne a večer užívali připravených atrakcí i další zábavy. Děti zaujala přistavená hasičská a vojenská technika, dospělé pak hlavně vystoupení tří kapel - Ahasver's, 7'Znamení a Prázdné lahve. Všichni se pak pokochali krásným ohňostrojem i osvětlenými lodičkami s lampiony na rybníce. Nasvícený splav pod hrází rybníka si také našel spoustu obdivovatelů. Fotogalerii vybraných fotek z akce můžete shlédnout zde, všechny snímky pak najdete zde. Za úžasné fotografie děkujeme Martinu Spalovi.

V přípravě je také video z Benátské noci, které budete moci během několika dnů nalézt také přímo na tomto místě. Všichni Rokycanští patrioti vám děkují za účast a těší se na shledání při některé z dalších akcí. Může to být třeba už blízký Den plný her, který se bude konat v neděli 7. září.

 
Přednáška Královská města v Čechách a vstup Rokycan mezi ně Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Sobota, 02 Srpen 2014 08:22

V úterý 15. dubna 2014 se v sále restaurace Na Střelnici po delší době opět sešli příznivci historie, Rokycan a Rokycanských patriotů, aby si vyslechli přednášku známého českého historika prof. PhDr. Jaroslava Čechury, DrSc. Přednáška s názvem Královská města v Čechách a vstup Rokycan mezi ně byla uspořádána u příležitosti 430. výročí povýšení Rokycan právě na královské město. Pan profesor Čechura promluvil k tématu velice zajímavým, srozumitelným a poutavým způsobem. Domníváme se, že všichni návštěvníci si odnesli mnoho nových a zajímavých poznatků a byli s přednáškou spokojeni.

Se souhlasem pana profesora jsme pořídili videozáznam celé jeho přednášky a zveřejňujeme ho zde, na našich webových stránkách. V tomto článku si můžete prohlédnout krátký videosestřih, který Vám přiblíží atmosféru přednášky. Na webové stránce Videozáznam přednášky Královská města v Čechách a vstup Rokycan mezi ně najdete celou více než jednu hodinu dlouhou přednášku rozdělenou na 3 dílčí videa.

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube videa ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
Videoreportáž ze Dne plného her Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2013
Úterý, 17 Září 2013 00:00

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube video ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
Videozáznam ze zasazení stromu města Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Neděle, 03 Srpen 2014 11:37

 

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube video ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
Fotogalerie z akcí k 430. výročí povýšení města mezi královská Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Středa, 23 Duben 2014 16:56

Obě naše akce, které jsme uspořádali k 430. výročí povýšení města Rokycan mezi královská se vydařily. Předkládáme Vám galerie snímků, které jsme na nich pořídili:

- Přednáška prof. Jaroslava Čechury (15. dubna 2014)

- Zasazení stromu města (22. dubna 2014)

U příležitosti obou setkání jsme pořizovali také videozáznam, který zveřejníme na našich webových stránkách po jeho zpracování. Můžete se těšit na kompletní záznam přednášky prof. Čechury i na záběry ze sázení stromu města.

 
Videoreportáž z Benátské noci Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2013
Čtvrtek, 29 Srpen 2013 00:00

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube video ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 6 z 8

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.