top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Benátská noc 2018 Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2018
Neděle, 26 Srpen 2018 09:37

Osmý ročník obnovené Benátské noci v Borku je už definitivně minulostí. :) Pro příjemné připomenutí akce jukněte sem do nové fotogalerie Benátská noc 2018 a můžeme začít se vzpomínáním. Když jsme poprvé pořádali tuto akci v roce 2011, nikdo jsme si ani nepomysleli, jak dokonale se tato obnovená tradice ujme a jak se bude každoročně opakovat, rozšiřovat a košatět. Co k tomu všemu dodat... Byli jste skvělí, báječné publikum, úžasní účinkující, perfektní pomocníci, všichni spolupořadatelé.

DSC 2311 00001-web-m

Člověk by se neměl příliš opakovat, ale stejně jako loni si velké poděkování zaslouží všichni, kteří se na pořádání letošního osmého ročníku Benátské noci větším či menším dílem podíleli. A kdo to byl, kdo to všechno spáchal? Samozřejmě první na ráně jsou členové Spolku Rokycanští patrioti. Tak tedy díky Tomášovi za nápad, inspiraci šéforganizaci a dohled nad lavičkami, dřevem i dalším. Díky Jardovi za organizaci všeho kolem hudebních vystoupení - domluvu s kapelami, ohledně pódia, zajištění ozvučení akce. Díky všem, kteří byli na stánku Patriotů s lampiony, pohledy a dalšími drobnostmi - Nadě, Jarmile, Hance, Vlaďce, a také v neposlední řadě kamarádce Květě z Plzně, kterou už budeme muset i s jejím Michalem jmenovat čestnými členy spolku. Pod vedením další Vlaďky za velké pomoci malého Boříka se opět prodávaly špekáčky na oheň. O dopravu ohňostroje do palebného postavení a jeho odpálení se zasloužili Michal a Vašek. Díky i dalším - Láďovi, Mírovi, Romanovi, Bohumilovi, prostě všem, kteří přiložili ruku k dílu. Jestli jsem na někoho zapomněl, moc se mu omlouvám. Bylo vás moc, kdo jste pomáhali.

Musím ale přejít i k dalším. Velké díky patří všem vystupujícím. Starým známým hudebním skupinám 7’Znamení, Cliché, ES Akord. Nováčkům na Benátské noci bluegrassovému Kvintetu až z Písku a vokální partě ztřeštěných středoškolaček Lamas, no a samozřejmě také domácím, kteří nás provázejí od úplného začátku - našim Ahasver’s. Mluveným slovem vše doplnil Jakub, díky i jemu. Všichni jste byli bezvadní a bavili publikum, jak jen mohli.

Na koho vzpomenout dál? Na všechny další... na pivovar U Stočesů i Retro Coffee zajišťující občerstvení, na Spitfire Pyro kteří jako každoročně dodali parádní ohňostroj, na fotografa Martina Spala, který dodal sérii parádních fotek (viz album Benátská noc 2018) a tím odstartoval tohle vzpomínání. Díky i koňákům z Ranče Borovice, všem z Domu dětí a mládeže v Rokycanech pod vedením Karla Vodičky i s jejich vyšňořenými rafty a v neposlední řadě HZS Rokycany i VÚ 7374 Všenice.

Ještě jednou díky všem a za rok na shledanou!

 

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.