top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Fotosoutěž Rokycany, jak je neznáme Tisk Email
Aktuality - Zprávy od patriotů
Neděle, 28 Únor 2021 22:19

Po pátečním rozhodnutí vlády již víme, že strávíme v příštích týdnech na území katastru Rokycan mnohem více času než v jiných letech. Každý jistě má v Rokycanech místo či místa, která má rád a která jsou navíc fotogenická. Spolek ROKYCANŠTÍ PATRIOTI vyhlašuje od 1. března 2021 fotografickou soutěž na téma Rokycany, jak je neznáme.

Vyfotografujte v tomto období při svých procházkách po Rokycanech cokoli – budovu, památku, strom nebo jen obyčejné zákoutí, které máte rádi, kam se chodíte rádi projít, a přitom jde o místo veřejnosti málo známé nebo okolo něj běžně jen v rychlosti procházíme. Nyní se vše na čas zpomalí, je těžké předvídat, kdy přesně se život vrátí opět do normálu. Tyto fotografie mohou být poselstvím naší doby budoucím generacím, mohou být uloženy do archivu.

V soutěži Rokycany, jak je neznáme, vyhlašujeme dvě tematické kategorie: Město a Příroda. Přijímají se fotografie barevné i černobílé, od jednoho autora nejvýše 2 snímky v každé kategorii. Informace o způsobu zasílání snímků a další podrobnosti o soutěži najdete v pokračování článku a v PDF dokumentu Fotografická soutěž Rokycany, jak je neznáme.

 • V soutěži Rokycany, jak je neznáme, vyhlašujeme dvě tematické kategorie: Město a Příroda.
 • Přijímají se fotografie barevné i černobílé, od jednoho autora nejvýše 2 snímky v každé kategorii.
 • Fotografie zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 • U každého snímku uveďte jeho název, dále jméno, příjmení a bydliště autora a kontaktní e-mail na něj, také vždy napište kategorii, do které snímek přihlašujete.
 • Snímky musí být ve formátu JPG bez výrazného poškození digitální kompresí, ve velikosti umožňující kvalitní tisk alespoň na formát A4 (zhruba od 5 megapixelů výše).
 • Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie nesplňující výše uvedené podmínky.
 • Svoje snímky můžete posílat až do Velikonoc, uzávěrka soutěže je v pondělí 5. dubna 2021.

 • Po uzávěrce stanoví soutěžní porota pořadí prvních deseti fotografií v každé kategorii. Autoři tří nejlepších budou odměněni věcnými cenami. Vyhrazujeme si právo některé ceny neudělit.
 • Rozhodnutí poroty je nenapadnutelné, výhru v soutěži nelze vymáhat.
 • Všechny doručené snímky splňující podmínky soutěže budou po uzávěrce zveřejněny na webu a facebookovém profilu Rokycanských patriotů, dále budou uloženy do archivu.
 • V případě zájmu veřejnosti bude z nejlepších fotografií vyroben nástěnný kalendář na rok 2022 a zisk z jeho prodeje bude věnován na sbírku na restaurování barokních varhan v rokycanském kostele Panny Marie Sněžné.

 • Pořadatel si vyhrazuje právo zveřejňovat zaslané snímky za účelem propagace fotosoutěže na internetu (náhled), v tiskovinách a případně na výstavách a jednorázově je použít v kalendáři zmíněném výše bez nároku autora na odměnu. Zveřejněno může být: fotografie, jméno autora, název snímku a kategorie. Autor odpovídá za souhlas objektů svých snímků s případným zveřejněním. Jakékoli jiné užití soutěžních fotografií se řídí autorským zákonem.

V Rokycanech dne 28. února 2021

Vaši ROKYCANŠTÍ PATRIOTI

 

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.