top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Koncert Varhany zpívají pro Ukrajinu Tisk Email
Aktuality - Pozvánky na akce
Úterý, 05 Duben 2022 11:27

Umělecký garant našich pravidelných varhanních koncertů pan Jan Esterle je jedním z účinkujících a spolupořadatelů benefičního varhanního koncertu Varhany zpívají pro Ukrajinu. Koncert se koná v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni v pátek 8. dubna od 18 hodin. Velice rádi šíříme informaci o této akci a dovolujeme si citovat slova pana Esterleho:

„Milí přátelé

Asi všichni s rozechvěním sledujeme válku, jejímž terčem se stala Ukrajina. Obyvatelé této země potřebují a ještě dlouho budou potřebovat pomoc. Je dobře, že se v tomto směru rozběhla celá řada aktivit. Každý se snaží zapojit tak, jak může a umí. Rádi bychom se připojili k těm, kteří prostřednictvím hudby inspirují a posilují k pomoci. Proto jsme připravili na 8. 4. 2022 benefiční varhanní koncert. Uskuteční se od 18.00 v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni. Budeme rádi, když se zúčastníte. Budeme vám také vděčni, když pomůžete šířit tuto pozvánku. Jsme si vědomi, že naše lidské možnosti změnit situaci jsou velmi omezené. Hudba umí přinášet zklidnění a usebrání, pomáhá nalézat zdroj pravého pokoje a naděje. Kéž je nám všem i v tomto smyslu koncert přínosem.

Upřímně vás jménem účinkujících zdravím!

Jan Esterle“

Varhany-pro-Ukrajinu-web-m

 

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.