top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Reportáže z našich akcí
Den plný her je za námi Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Neděle, 07 Září 2014 20:45

CWG-klukLetošní Den plný her máme za sebou, z blízké budoucnosti a přítomnosti se nenávratně přesunul do minulosti. Tentokrát účast dětí, dětiček a jejich rodičů i prarodičů opět překonala dosavadní rekordy. Zúčastnilo se 252 registrovaných dětských soutěžících. Když uvážíme, že s každým závodícím dítětem přišli průměrně skoro dva dospělí, někdy jeden, jindy celá rodina, navštívilo naši akci určitě kolem 700 lidí.

Zahájili jsme včas, zkušenosti z předchozích let jsou znát a přípravy klapaly jak hodinky. Ve 13 hodin byla všechna stanoviště přichystaná. Sluníčko svítilo, pro některé pořadatele na stanovištích na písčité ploše hřiště ho bylo možná až příliš. Počasí nám přálo až do 16 hodin, kdy přišel tmavý mrak, slušný liják a k tomu i malá bouřka. Museli jsme soutěže na stanovištích ukončit a všichni se schovávali, kde se dalo. Naštěstí před půl pátou pršet téměř přestalo, a tak losování cen - vstupenek do Dinoparku - proběhlo v pohodě a v pořádku. Ti, kteří vyhráli, se radovali, ti, na které se nedostalo, mohou zkusit své štěstí zase napřesrok. Těšíme se na Vás opět za rok na Dni plném her nebo ještě dříve na jiné akci pořádané ROKYCANSKÝMI PATRIOTY.

Fotografie z dnešní akce najdete v naší fotogalerii zde - http://www.rokycanstipatrioti.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=36. Krátké video na web dáme během několika dnů, až si najdeme čas na jeho sestříhání.

 
Benátská noc 2014 Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Úterý, 19 Srpen 2014 21:44

 DSC5545 mLetošní Benátská noc se opět vydařila. Počasí nám sice tolik nepřálo jako v předchozích letech, ale naštěstí jsme téměř nezmokli. Děti i dospělí si celé odpoledne a večer užívali připravených atrakcí i další zábavy. Děti zaujala přistavená hasičská a vojenská technika, dospělé pak hlavně vystoupení tří kapel - Ahasver's, 7'Znamení a Prázdné lahve. Všichni se pak pokochali krásným ohňostrojem i osvětlenými lodičkami s lampiony na rybníce. Nasvícený splav pod hrází rybníka si také našel spoustu obdivovatelů. Fotogalerii vybraných fotek z akce můžete shlédnout zde, všechny snímky pak najdete zde. Za úžasné fotografie děkujeme Martinu Spalovi.

V přípravě je také video z Benátské noci, které budete moci během několika dnů nalézt také přímo na tomto místě. Všichni Rokycanští patrioti vám děkují za účast a těší se na shledání při některé z dalších akcí. Může to být třeba už blízký Den plný her, který se bude konat v neděli 7. září.

 
Přednáška Královská města v Čechách a vstup Rokycan mezi ně Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Sobota, 02 Srpen 2014 10:22

V úterý 15. dubna 2014 se v sále restaurace Na Střelnici po delší době opět sešli příznivci historie, Rokycan a Rokycanských patriotů, aby si vyslechli přednášku známého českého historika prof. PhDr. Jaroslava Čechury, DrSc. Přednáška s názvem Královská města v Čechách a vstup Rokycan mezi ně byla uspořádána u příležitosti 430. výročí povýšení Rokycan právě na královské město. Pan profesor Čechura promluvil k tématu velice zajímavým, srozumitelným a poutavým způsobem. Domníváme se, že všichni návštěvníci si odnesli mnoho nových a zajímavých poznatků a byli s přednáškou spokojeni.

Se souhlasem pana profesora jsme pořídili videozáznam celé jeho přednášky a zveřejňujeme ho zde, na našich webových stránkách. V tomto článku si můžete prohlédnout krátký videosestřih, který Vám přiblíží atmosféru přednášky. Na webové stránce Videozáznam přednášky Královská města v Čechách a vstup Rokycan mezi ně najdete celou více než jednu hodinu dlouhou přednášku rozdělenou na 3 dílčí videa.

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube videa ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
Videoreportáž z Benátské noci Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Středa, 20 Srpen 2014 22:52

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube video ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
Videozáznam ze zasazení stromu města Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Neděle, 03 Srpen 2014 13:37

 

Otevřete-li celý článek, naleznete YouTube video ve větším okně. Případně si je můžete zobrazit na celou obrazovku.

Celý článek...
 
Fotogalerie z akcí k 430. výročí povýšení města mezi královská Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2014
Středa, 23 Duben 2014 18:56

Obě naše akce, které jsme uspořádali k 430. výročí povýšení města Rokycan mezi královská se vydařily. Předkládáme Vám galerie snímků, které jsme na nich pořídili:

- Přednáška prof. Jaroslava Čechury (15. dubna 2014)

- Zasazení stromu města (22. dubna 2014)

U příležitosti obou setkání jsme pořizovali také videozáznam, který zveřejníme na našich webových stránkách po jeho zpracování. Můžete se těšit na kompletní záznam přednášky prof. Čechury i na záběry ze sázení stromu města.

 
« ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec »

Strana 6 z 9

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.